Formatowanie prac dyplomowych

Zdajemy sobie sprawę, że napisanie pracy licencjackiej to nie lada wyczyn i jesteśmy dumni, że tego dokonałeś/aś, ponieważ jest to zwieńczeniem całego toku studiów. Przed Tobą jeszcze jedno zadanie, które przysparza studentom nie lada problemu. Dostosowanie pracy do wymagań uczelni tak, aby wyglądała profesjonalnie dla niektórych żaków jest trudniejsze niż jej napisanie. Jest to tak zwane formatowanie pracy licencjackiej. Automatyczne spisy treści, wykresy, rysunki czy przypisy są wręcz czarną magią dla niektórych. Dlatego w tym momencie przychodzimy z pomocą i jesteśmy w stanie sprawić, aby z Twoja praca wyglądała fachowo i estetycznie. Mamy 20 lat doświadczenia w tej branży i oferujemy pomoc w zakresie:

  • dostosowania: czcionki (kroju, wielkości), interlinii, marginesów, przypisów,
  • automatycznego generowania spisu treści, obrazków, tabel, wykresów,
  • poprawy wyglądu: tabel, rysunków, arkuszy kalkulacyjnych,
  • przesunięcie pojedynczych znaków na końcu linii tekstu,
  • posortowanie bibliografii,
  • innych prac edytorskich, które zostały wymienione w wymogach redakcyjnych uczelni.

Na życzenie istnieje możliwość skanowania tekstu z książek papierowych i jego obróbka.

Cena usługi uzależniona jest od czasu spędzonego nad formatowaniem pracy, więc do Twojej dyspozycji przygotowaliśmy specjalne formularze, które ułatwią wycenę naszych działań.

Pragniemy również poinformować, że nie piszemy prac na zamówienie jak również nie edytujemy pod względem poprawy błędów językowych, interpunkcyjnych czy też logicznych oraz tym podobnych.